2014-2015 2012-2010 Archiwum Turnieje i mistrzostwa

Sukcesy 2013/2014

21 czerwiec 2014

Nasi tancerze wywalczyli 4 medale na Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego!!! Jest to turniej rangi mistrzowskiej, biorą w nim udział najlepsze pary naszego województwa.
Wicemistrzami Okręgu Świętokrzyskiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim w stylu standardowym oraz II Wicemistrzami w stylu latynoamerykńskim w kategorii par dorosłych zostali:

RADOSŁAW BARAN i KATARZYNA ZININ
W finale tańców standardowych pokonali Mistrzów Okręgu, parę z wyższą klasą, zdobywając I miejsce w walcu wiedeńskim.

Wicemistrzami Okręgu Świętokrzyskiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim w stylu standardowym oraz latynoamerykańskim w kategorii Juniorów starszych zostali:

MATEUSZ SZOTA i NINA JANUSZEWSKA

Cieszymy się z ich sukcesów i mamy już 66 medali mistrzowskich. Gratulujemy!

maj 2014

Nasi najmłodsi tancerze wytańczyli 4 miejsca na podium na międzyklubowym turnieju tańca w Opocznie.
W kategorii dzieci do lat 6
I miejsce zajęli Bartek Gonciarz i Iga Szustak III miejsce zajęli Kuba Janiec i Ala Kaniowska

W kategorii do lat 8
I miejsce zajęli Szymon Bator i Daria Grabka

W kategorii 10-11 lat
I miejsce zajęli Jan Suprun i Patrycja Krajcarz

26 kwiecień 2014

RADOSŁAW BARAN i KATARZYNA ZININ zajęli I miejsce na zagranicznym turnieju PEGAFUN CUP w Martinie na Słowacji w klasie B w tańcach standardowych. Cieszy nas uznanie jakie zdobyli wśród zagranicznych sędziów i życzymy dalszych sukcesów. To nie pierwsza ich wygrana na turniejach za granicą kraju, niedawno zdobyli I miejsce w Czechach.

6 kwiecień 2014

Nasi Juniorzy MATEUSZ SZOTA i NINA JANUSZEWSKA wytańczyli awans do wyższej klasy tanecznej C dwukrotnie stając na podium ogólnopolskich turniejów tańca. W sobotę zajęli III miejsce w Mikołowie i w niedzielę III miejsce w Łazach k/ Warszawy. Od dziœ będą tańczyć w klasie C. Życzymy im szybkiego awansu do klasy B.

23 marzec 2014

DAWID CEDRO i JUSTYNA ZININ zajęli I miejsce na Ogólnopolskim turnieju tańca w Staszowie oraz wywalczyli awans do wyższej klasy D, w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich w kategorii Juniorów młodszych. Gratulujemy sukcesu i pucharów.

Na tym samym turnieju ich starsi koledzy MATEUSZ SZOTA i NINA JANUSZEWSKA również okazali się najlepsi zajmując pierwsze miejsce w kategorii Juniorów starszych.

1 marzec 2014

Kolejny sukces naszych tancerzy! I miejsce na Ogólnopolskim turnieju tańca w Rędzinach zajęli MATEUSZ SZOTA i NINA JANUSZEWSKA w kombinacji tańców standardowych
i latynoamerykańskich w klasie D, w kategorii JUNIOR II.

21 grudzień 2013

I miejsce na Międzynarodowym turnieju w Ostrawie w Czechach zajęli Radosław Baran i Katarzyna Zinin. Po przejściu rund eliminacyjnych nasi tancerze w finale walczyli z parami z Węgier, Czech i Słowacji. Po zatańczeniu programu tańców standardowych w klasie B- walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep - okazali się najlepsi.

7 grudzień 2013

Mateusz Szota i Nina Januszewska stanęli dziś na podium na ogónopolskim turnieju w Skarżysku Kamiennej. Zajęli II miejsce w klasie tanecznej D. Gratulujemy!!!

pazdziernik 2013

W tym miesiącu nasi tancerze czterokrotnie stawali na podium ogólnopolskich turniejuów sportowego tańca towarzyskiego.
RADOSŁAW BARAN i KATARZYNA ZININ zajęli III miejsce w tańcach standardowych na turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim - 20.X.2013

DAWID CEDRO i JUSTYNA ZININ zajęli III miejsce na turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim - 20.X.2013

Dzień wcześniej 19.X DAWID i JUSTYNA zajęli również III miejsce na turnieju w Gliwicach.

14.X RADOSŁAW BARAN i KATARZYNA ZININ zdobyli podium zajmując III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i czwarte w tańcach standardowych na turnieju w Siennicy k/Chełma

wrzesień 2013

Po raz kolejny mamy najlepszych tancerzy województwa Świętokrzyskiego!!!
15 czerwca 2013 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim.
Najlepszą parą naszego województwa w stylu standardowym i latynoamerykańskim w kategorii Juniorów Starszych zostali:

MATEUSZ SZOTA I NINA JANUSZEWSKA

W kategorii Juniorów Młodszych zdobyliśmy dwa tytuły mistrzowskie: II Wicemistrzami Okręgu Świętokrzyskiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim w stylu standardowym zostali:

DAWID CEDRO I JUSTYNA ZININ

II Wicemistrzami Okręgu Świętokrzyskiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim w stylu latynoamerykńskim zostali:

AUGUST PROKOP I ALICJA BUK

Również w kategorii dzieci zdobyliśmy 2 medale: II Wicemistrzami Okręgu Świętokrzyskiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim w stylu standardowym i latynoamerykńskim zostali: