2012-2013 2012-2013 2010-2012 Archiwum Turnieje i mistrzostwa

Sukcesy 2016

30 czerwiec 2016

Ogromny sukces naszych tancerek - podium i wyróżnienie na Festiwalu K-pop dance w Warszawie!!!
Trzecie miejsce dla duetu KYARA i nagroda specjalna dla dziecięcego zespołu CHA-CHA.
Aż dwa zesopły z naszego klubu dostały się do finału WORLD K-POP DANCE 2016. W finałach w Centrum Kultury Koreańskiej zaprezentowało się 9 najlepszych zespołów Polski - zatańczyć w finale to marzenie każdego tancerza K-pop. Do finału jury wybrało najlepszych tancerzy Polski a nasze tancerki znalazły się w ścisłej czołówce
Trzecie miejsce wywalczyła KYARA: Justyna i Katarzyna Zinin

NAGRODA DLA GRUPY CHA-CHA
Nagrodę specjalną wręczoną przez Ambasadora Republiki Korei w Polsce Pana J.E. Ji-in Hong zdobył dziecięcy zespół CHA-CHA. Dziewczynki w składzie: Kasia Bąk, Ola Chromiak, Asia Kwiecień, Blanka Rurarz, Zosia Wilczyńska i Agata Brodowska tak zachwyciły Jury, że po raz pierwszy w historii Festiwalu w finale znalazł się dziecięcy zespół.

19 czerwiec 2016

Nasi tancerze dwa razy na podium Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. MATEUSZ DROGOSZ i MAGDA BRYK zajęli II miejsce

SZYMON DROGOSZ i EMILIA KWIECIEŃ III miejsce

12 czerwiec 2016

Dwa puchary w tańcu nowoczesnym i dwa pierwsze miejsca w tańcu towarzyskim wywalczyli nasi tancerze na Turnieju Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego w Przedborzu 12 czerwca 2016.

I miejsce dla grupy Dziewiątka na Turnieju Tańca nowoczesnego w Przedborzu

II miejsce w kategorii dziecięcej dla grupy CHA-CHA.

I miejsce do lat 7 KAROL KULIŃSKI i DOMINIKA SOLEWICZ

I miejsce 8-9 lat PATRYK CHŁOSTA i ZUZIA WROŃSKA

III miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Krakowie w kategorii do lat 9 klasa F zajęli BARTEK GONCIARZ i IGA SZUSTAK.

10 czerwiec 2016

SCYZORYK nasz!!!
Grupa DZIEWIąTKA tańcząca styl K-pop dance zachwyciła jurorów podczas finałowych występów FESTIWALU SCYZORYKI.
To ogromny sukces naszych dziewcząt, które zadebiutowały. Dziewczęta: Kasia Zinin, Julia Haba, Justyna Zinin, Paulina Suder, Jagoda Strzępek, Olga Falkiewicz, Klaudia Maciążek i Julia Kołodziej odebrały nagrodę dla najlepszych tancerzy naszego województwa na gali 10 czerwca w KCK w Kielcach. Grupa zaczęła treningi od tego roku szkolnego w Gimnazjum Nr 9 na Ślichowicach. Gratulujemy I miejsca i pięknej statuetki.

czerwiec 2016

Aż 6 naszych zespołów zakwalifikowało się do finału FESTIWALU SCYZORYKI.
Grupy CHA-CHA, DZIEWIąTKA, KYARA, oraz dwie pary Sportowego Tańca Towarzyskiego RADOSŁAW BARAN i KATARZYNA ZININ oraz MATEUSZ SZOTA i JUSTYNA ZININ wystąpiły na Rynku w Kielcach podczas finału festiwalu.

Dziecięca grupa CHA-CHA zachwyciła widzów finałowymi pokazami na Rynku!

Grupa DZIEWIąTKA w kategorii debiutujących zespołów dorosłych

Duet KYARA

Radosław Baran i Katarzyna Zinin

Mateusz Szota i Justyna Zinin

5 czerwiec 2016

Miłosz Łojewski i Asia Kwiecień zajęli I miejsce na OTTT (Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego) w Działoszynie w kategorii do lat 9. Gratulujemy pierwszego punktu premiun!

28 maj 2016

Miłosz Łojewski i Asia Kwiecień po raz pierwszy wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w klasie tanecznej H w kategorii wiekowej do lat 9. Turniej odbył się w Warszawie, Asia i Miłosz zdobyli tam II miejsce.

22 maj 2016

Cztery nasze pary wystartowały na OTTT w Skarżysku Kamiennej:

I miejsce w kat 10-11 lat klasa F zajęli nasi Mistrzowie Okręgu MATEUSZ DROGOSZ i MAGDA BRYK

III miejsce w kat 10-11 lat F zajęli Konrad Raus i Laura Dalle Mulle

W finałach na 6 miejscu w kategorii 12-13 lat klasa F uplasowali się Szymon Drogosz i Emilia Kwiecień

oraz na 4 miejscu powyżej 15 lat klasa D Mateusz Szota i Justyna Zinin

6 grudzień 2015

Mamy MISTRZÓW OKRĘGU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO!!!
MATEUSZ DROGOSZ I MAGDA BRYK zostali najlepszą parą naszego województwa w kategorii do lat 9.
6 grudnia na turnieju w Polesiu otrzymali tytuł Mistrzów Okręgu Świętokrzyskiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim.

MATEUSZ SZOTAi JUSTYNA ZININ zdobyli podwójne II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Chorzelowie. Stanęli na podium w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Gratulujemy!!!